Menü
Alışveriş Sepetim

Hakkımızda

Jetmarket, mahallenizdeki marketi evinize taşıyan, tüm market ihtiyaçlarınızı raf fiyatına satın almanızı sağlayan bir girişimdir.

Jetmarket, mobil uygulamaları ve web sayfası üzerinden kolayca en yakınınızdaki marketten hergün saat 01:00'e kadar sipariş verebilirsiniz.

Süpermarket alışverişlerinizi online olarak güvenli bir şekilde, ister jetmarket.com.tr web sitemiz üzerinden, ister tablet - telefon uygulamamızı Apple Store - Google Play'den indirip uygulamalarımız üzerinden kolayca ve senkronize bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Siparişleriniz deneyimli teslimat personelimiz tarafından maksimum 45 dakika içerisinde adresinize tüm hijyen kurallarına uyularak teslim edilir.

Jetmarket'te ekstra ücretler, yüksek fiyatlı ürünler, tarihi geçen veya stokta olmayan ürün yok. Bunların yanısıra Kapıda Ödeme, Yemek Kartı ile ödeme vb. birçok kolaylık var.

Jetmarket'i tasarladığımızda, sizlerin bizlere sorduğu sorularla sistemlerimizi geliştirdik. Sorularınızın sonucunda ortaya her daim cebinizi düşünen, ulaşılabilirlik konusunda sorunsuz çalışabilen, alışveriş sırasında harcadığınız zamanı sizi düşünerek ortadan kaldıran bir girişim çıkardık ortaya.

Jetmarket, ekibi olarak sistemlerimizi sürekli geliştirmekte ve bu sırada mevcut iş ortaklarımızın yanısıra her geçen gün yenilerini açtığımız Franchise şubelerimizle ihtiyacınız olan ürünleri, en uygun fiyat garantisi, deneyimli, hızlı ve güleryüzlü ekibimiz ile birlikte yaşadığınız her yere getiriyoruz.

Türkiye'de ilk dijital market yatırımı projesini hayata geçirerek yatırımcılarımızla hızla büyüyen ve ülkemizin her karış toprağında yer alan bir marka haline geliyoruz.

Ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığı ve ekonomik şartlarını düzenlemek için uygun fiyatlı ürün politikamızla hizmet etmeye devam edeceğiz.

Jetmarket, bir DOS BİLİŞİM ENDÜSTRİ A.Ş. (DOS INDUSTRIES) markası olup, tüm hakları saklıdır.

Jetmarket ekibi olarak, keyifli alışverişler dileriz.